Multi-sport

Boiska wielofunkcyjne

W obecnie dynamicznie żyjącym społeczeństwie, sport stał się najważniejszym środkiem dla zachowania zdrowia i dobrej sprawności fizycznej człowieka, zapewniając jednocześnie rozrywkę oraz przyjemne i pożyteczne spędzanie czasu wolnego. Projektujemy różne rozwiązania, dostosowane do funkcjonalnych i estetycznych wymagań naszych klientów.

Multi sport

Zapewniamy pełną obsługę, tzw. pakiet ‘pod klucz’. Począwszy od pierwszej wizyty na miejscu przez projektowanie i montaż, aż po konserwację i zabiegi pielęgnacyjne, Realturf tworzy i zarządza bezpośrednio każdym projektem, w celu zapewnienia najlepszego efektu końcowego i najwyższego poziomu zadowolenia użytkowników.

Multi sport

Połączenie różnych rodzajów aktywności fizycznej na terenie jednego kompleksu sportowego nigdy nie było łatwe, ponieważ każdy sport ma swoją specyfikę i w związku z tym wymaga specjalnego rodzaju powierzchni. Posiadamy rozwiązania osiągające osiągające uniwersalne parametry, które zapewniają doskonałe warunki gry w rózne gry (koszykówkę, siatkówkę, piłkę ręczną itp.) na jednym rodzaju boiska, wiernie naśladując naturalną nawierzchnię i dając graczom komfort i doskonałe warunki gry. Doradzimy swoim klientom jak najlepiej wykorzystać obiekt sportowy w celu maksymalizacji korzyści z jego wielofunkcyjnego zastosowania.

Zabiegi pielęgnacyjne są minimalne w porównaniu z trawą naturalną.

Google
Facebook
Twitter
YouTube

Certyfikaty

PN EN 1177
dotyczący nawierzchni bezpiecznych
Atest PZH
wydawany przez Państwowy Instytut Higieny
EUROGOMA
ul. Przemysłowa 25
32-083 Balice
tel.: 00 48 (12) 637 11 02
tel. kom.: 00 48 506 241 256
adres email: biuro@eurogoma.pl
EUROGOMA
- - -
tel.: 00 48 (12) 637 11 02
tel. kom.: 00 48 506 241 256