Miejskie tereny zielone

Sztuczna murawa została zaprojektowana specjalnie w sposób, zapewniający jej harmonię ze środowiskiem naturalnym, poprawę bezpieczeństwa użytkowników, zwiększenie stopnia aktywności społecznej i podniesienie estetyki terenów miejskich.

Miejskie tereny zielone

Przeznaczona jest do celów użytkowych i dekoracyjnych, zarówno na tereny publiczne, takie jak infrastruktura drogowa (ronda, pobocza dróg, torowiska, pasy między jezdniami) czy miejskie tereny zielone (parki, centra rekreacyjno-wypoczynkowe, miejsca przy basenach itp.) jak i na tereny prywatne (ogrody, tarasy, miejsca przy siedzibach firm itp.)

Miejskie tereny zielone

Nasza najnowsza generacja produktów, przeznaczonych na tereny miejskie jest rewolucyjna, dzięki ich wyjątkowemu wykończeniu, które stanowi doskonałą imitację naturalnej powierzchni, jak też ich bezobsługowości i minimalnym wymaganiom serwisowym. Klienci, którzy zdecydowali się zainstalować nasze produkty, mogą cieszyć się murawą w doskonałym stanie przez cały rok, bez konieczności koszenia, podlewania i nawożenia oraz nie martwiąc się chwastami, plamami, wytartymi, pożółkłymi lub błotnistymi miejscami. Jest to idealne rozwiązanie na ogólnodostępne tereny miejskie: publiczne i prywatne. Wpływa w dużym stopniu na estetyczny wygląd miasta a  jednocześnie redukuje koszty obsługi, a niejednokrotnie niebezpieczne wymagania konserwacyjne.

Zalety

  • szeroki zakres zastosowania (tereny publiczne i prywatne)
  • idealny wygląd przez cały rok, trwałość i intensywność barw
  • odporność na ekstremalne temperatury, promieniu UV
  • minimalizacja zabiegów pielęgnacyjnych – brak konieczności podlewania, koszenia i nawożenia
Google
Facebook
Twitter
YouTube

Certyfikaty

PN EN 1177
dotyczący nawierzchni bezpiecznych
Atest PZH
wydawany przez Państwowy Instytut Higieny
EUROGOMA
ul. Przemysłowa 25
32-083 Balice
tel.: 00 48 (12) 637 11 02
tel. kom.: 00 48 506 241 256
adres email: biuro@eurogoma.pl
EUROGOMA
- - -
tel.: 00 48 (12) 637 11 02
tel. kom.: 00 48 506 241 256